• Czysty biznes to nasza specjalność

Czystość od samego wejścia.

  • 12 stycznia 2021
  • Autor: Piotr

Maty wejściowe

Tekstylne maty wejściowe to trwałość i wysoka zdolność do zatrzymywania zabrudzeń. Idealna do często uczęszczanych miejsc, takich jak wejścia, korytarze, drzwi windy i recepcje. Dobrej jakości mata wejściowa wychwytuje znaczną część brudu, dzięki temu podłogi są czystsze i mniej się niszczą. Dodatkowo gwarantuje większy poziom bezpieczeństwa w budynku. Szeroki wybór kolorów pozwoli nam idealnie dopasować maty wejściowe do Twoich wnętrz.

Zalety mat wejściowych są większości z Państwa znane i niepodważalne. Niemal cały rok służą utrzymaniu czystości ciągów komunikacyjnych. Niezależnie od pogody, maty wejściowe zbierają wilgoć czy pyły wnoszone do pomieszczenia na obuwiu.

Podobnie, jak w warunkach domowych wycieraczka jest pierwszą wizytówką i powitaniem gości, podobnie w firmie to mata wejściowa jest pierwszym symbolem mówiącym o miejscu, do którego nasi goście, Kontrahenci lub Klienci przyszli. Warto wobec tego zadbać o ten pozornie nieistotny szczegół. Zapraszamy serdecznie do kontaktu wszystkich, których interesuje wynajem mat wejściowych.

Maty logo

Mata logo jest wewnętrzną matą, na której można nadrukować indywidualne grafiki, logo, czy napisy. Ponadto mata z logo charakteryzuje się doskonałymi właściwościami użytkowymi, dzięki czemu sprawdzi się w miejscach o wysokim natężeniu ruchu, przy wejściach, recepcjach, w poczekalniach, holach, korytarzach, lobby, w urzędach, instytucjach, firmach, czy innych obiektach użyteczności publicznej.

Mata wejściowa potrafi zadbać o wizerunek. Spersonalizowana, z logo, napisem, czy grafiką jest idealna do budowania wizerunku marki, identyfikacji wizualnej firmy, tożsamości korporacyjnej, czy też jako reklama na podłodze, tak produktów, jak i usług. Przy tym utrzymuje czystość i higienę, bowiem bardzo dobrze zatrzymuje brud i wilgoć. Zapobiega tym samym przed roznoszeniem bakterii w budynku i redukuje koszty sprzątania. Mniejsza ilość zabrudzeń w pomieszczeniach, to mniej nakładów na sprzątanie i środki czyszczące.

Mata wejściowa z logo jest antypoślizgowa i antystatyczna. Spód wycieraczki stanowi antypoślizgowa guma nitrylowa wykończona specjalnymi wypustkami. Taka konstrukcja zapobiega niekontrolowanemu przesuwaniu się maty logo, a tym samym zminimalizowane zostaje ryzyko poślizgnięcia się i doznania urazu.