• Czysty biznes to nasza specjalność

JAK DZIAŁAMY

Analizując potrzeby klienta oferujemy usługę szytą na miarę. Pracownicy zostają wyposażeni w dopasowaną, oznakowaną odzież, dostosowaną do branży, rodzaju pracy i wymagań klienta. Dzięki współpracy z wieloma partnerami dobierzemy najlepsze rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb klienta

Płatność stałej kwoty ryczałtowej z gwarancją braku opłat dodatkowych pozwala dokładnie oszacować koszty usługi. Dzięki elektronicznemu systemowi obiegu odzieży roboczej mają Państwo stały dostęp do informacji on-line, który gwarantuje transparentność i bezpieczeństwo. Korzyści są oczywiste.

Odzież wybrana, pracownicy pomierzeni, koszty zatwierdzone, więc działamy. Usatalamy pierwszą dostawę i dzień tygodnia do obsługi serwisowej. Od tej pory to my dbamy o wizerunek Państwa pracowników poprzez regularne dostawy czystej i świeżej odzieży roboczej.

Przetestuj bezpłatnie nasz serwis odzieży roboczej Sprawdź korzyści KONTAKT

 • Wynajmij nie kupuj.

  To optymalne rozwiązanie polegające na dzierżawie odzieży roboczej z usługą prania i napraw. Dzięki analizie potrzeb, klient otrzymuje usługę uszytą na miarę, a pracownik dopasowaną i oznakowaną odzież.

 • Własny zakład pralniczy.

  Serwis odzieży roboczej to dostosowanie ilości odzieży do posiadanych kadr pracowniczych, pranie, naprawa lub wymiana uszkodzonej odzieży. Segregacja odzieży z podziałem na pracowników i asortymen.

 • Zawsze na czas.

  Dzięki sprawnej logistyce obsługujemy klientów z roproszoną działalnością na terenie całego kraju. Zapewniamy mozliwość dostawy szaf ubraniowych z rozkładaniem odzieży do spersonalizwanych skrytek.

SYSTEM OBIEGU ODZIEŻY

To internetowa platforma dostępna dla klienta on line, z każdego miesca, 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Łatwa w obsłudze platforma dostarcza dane tj.: listy pracowników, ubrania na stanie, data wydania, status odzieży, historię odzieży itp. Nowość: Raport odzieży nie pranej. Wkrótce: Dziennik kancelaryjny do obsługi zgłoszeń.

PRODUKTY

 • Odzież HACCP

  Odzież HACCP katalog

  Odzież skierowana dla przemysłu spożywczego. Wykonana w oparciu o wymagania HACCP. Występuje przed wszystkim w kolorze białym bez kieszeni zewnętrznych.

 • Odzież ochronna

  Odzież ochronna katalog

  Odzież przygotowana do ochrony przed zagrożeniami w środowisku pracy. Trudnopalna, elektrostatyczna, kwasoochronna, o dobrej widzialności, ciepłochronna i przeciwdeszczowa.

 • Odzież robocza

  Odzież robocza katalog

  Najapopularniejsza i najczęściej używana. Uniwersalność, a zarazem wysoka jakość sprawiają, że każdy znajdzie coś dopasowanego do wykonywanej profesji.

 • Odzież Horeca

  Odzież Horeca katalog

  Specjalistyczna odzież dla pracowników z branży gastronomicznej, hotelarskiej. Specjalnie projektowana odzież by czuć się komfortowo, bezpiecznie w połączeniu z funkcjonalnością.

 • Odzież Outdoor

  Odzież Outdoor

  Niezawodna ochrona dla pracujących na zewntrz. Oferuje optymalną swobodę ruchu i perfekcyjnedopasowanie. Dzięki tej kolekcji poradzisz sobie z każdym zadaniem na powietrzu.

 • Odzież na zamówienie

  Odzież na zamówienie

  Czy to do ogrodu, lasu, a może na plac zabaw – możeny uszyć odzież według twojego projektu lub wykonanego przez nas.

Bezpłatny test


  Najczęściej zadawane pytania

  • Czy oferują Państwo tylko sprzedaż?

   Nie tylko sprzedaż, również wynajem i serwis.

  • Co zapewnia serwis?

   Pranie, naprawy, wymiany i transport.

  • Czy działają Państwo tylko na Mazowszu?

   Nie.

  • Czy mogę przetestować Państwa usługę?

   Tak, test jest bezpłatny