• Czysty biznes to nasza specjalność

Jakie maty wejściowe można wynająć?

  • 18 kwietnia 2023
  • Autor: Piotr

Maty wejściowe są dostępne w różnych rozmiarach, a wybór odpowiedniego typu maty może zależeć od indywidualnych potrzeb i preferencji. Poniżej przedstawiamy kilka rodzajów mat wejściowych, które można wynająć:

Maty standardowe – trwałość i wysoka zdolność do zatrzymywania zabrudzeń sprawiają, że to idealna mata do często uczęszczanych miejsc, takich jak wejścia, korytarze, drzwi windy i recepcje. Szeroki wybór kolorów pozwoli na dopasowanie mat do Twoich wnętrz. To maty wykonane z trwałego i elastycznego nitrylu, które zapewniają dobrą przyczepność i chronią podłoże przed uszkodzeniem. Są one idealne do stosowania w miejscach o dużym natężeniu ruchu, takich jak sklepy, biura czy hale produkcyjne.

Maty logo – to wewnętrzna mata, na której można nadrukować indywidualne grafiki, logo, czy napisy. Ponadto charakteryzuje się doskonałymi właściwościami użytkowymi, dzięki czemu sprawdzi się w miejscach o wysokim natężeniu ruchu, przy wejściach, recepcjach, w poczekalniach, holach, korytarzach, lobby, w urzędach, instytucjach, firmach, czy innych obiektach użyteczności publicznej. Mata potrafi zadbać o wizerunek. Spersonalizowana, z logo, napisem, czy grafiką jest idealna do budowania wizerunku marki, identyfikacji wizualnej firmy, tożsamości korporacyjnej, czy też jako reklama na podłodze, tak produktów, jak i usług.

Maty BHP – specjalistyczne maty przeznaczone do zachowania idealnych warunków w miejscu pracy. Dezynfekujące, antyzmęczeniowe, antypoślizgowe, wysokiej widoczności i wiele innych.

Przy wyborze odpowiedniego typu maty wejściowej, należy wziąć pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje, a także rodzaj podłoża, na którym maty będą umieszczone. Ważne jest również, aby wybrać maty odpowiednie do miejsca, w którym będą stosowane, w celu zapewnienia maksymalnej ochrony przed brudem, wilgocią i poślizgnięciem się.

Profi Service to firma zajmująca się kompleksowym wynajem odzieży roboczej i ochronnej, a także mat wejściowych. Zapraszamy do kontaktu.