• Czysty biznes to nasza specjalność

Zalety leasingu odzieży roboczej.

  • 21 lipca 2021
  • Autor: Piotr

W Profi Service oferujemy płynny cykl serwisowy, który zapewni Ci wszystkie usługi związane z Twoją odzieżą roboczą, idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Idealny wygląd dzięki przemysłowemu praniu.
Zależy Ci na zadbanym wyglądzie Twoich pracowników? W takim razie wybierz odzież w firmowych barwach, z logo firmy i emblematem imiennym, a my zadbamy o resztę.

Gwarancja bezpieczeństwa kosztów.
Chcesz zaoszczędzić na kosztach i cieszyć się pełną obsługą? Dzięki leasingowi odzieży roboczej nie musisz dokonywać żadnych inwestycji i nie ponosisz wydatków na zakup, uzupełnienie lub magazynowanie. Dodatkowo koszty leasingu podlegają odliczeniu od podatku.

Duży wybór.
Czy chciałbyś mieć wybór? W naszym ogromnym asortymencie znajdziesz odzież od znanych producentów, które spełnioną najwyższe wymagania dotyczące wzornictwa i jakości. Oczywiście możliwe są również produkty na zamówienie według Państwa życzeń.

Wysoka elastyczność
Chcesz zachować elastyczność? Twoje potrzeby określają częstotliwość wymiany. Dzięki temu możesz w dowolnym momencie zwiększyć lub zmniejszyć zapasy odzieży. A wszystko to oczywiście z gwarancją dostawy.

Dowiedz się więcej i poznaj wszystkie nasze usługi.