• Czysty biznes to nasza specjalność

Wynajem i serwis mat wejściowych.

  • 20 stycznia 2021
  • Autor: Piotr

Wynajmij nie kupuj. W ramach współpracy otrzymasz dwie maty wejściowe w cenie jednej. Gdy jedna mata wejściowa jest rozłożona, druga znajduje się właśnie w praniu. Dostosowana do sezonu częstotliwość wymian mat brudnych na czyste, zapewnia stałą ochronę wejścia, którą wykona nasz serwisant. Regularne dostawy czystej maty wejściowej odbywają się co 7, 14, 21 lub 28 dni. Częstotliwość dostosujemy do sezonu. Proponujemy prosty i skuteczny system wynajmu i serwisu mat wejściowych, który dzięki profesjonalnemu czyszczeniu i praniu utrzymuje pełne właściwości wynajmowanych mat. Od tej pory to my dbamy o wizerunek Państwa wejścia poprzez pranie i serwis mat wejściowych przy użyciu najnowszych technologii.

Zalety wynajmu mat wejściowych

→ Czyste i zadbane wejście

→ Skuteczna bariera dla zanieczyszczeń

→ Oszczędność czasu i pieniędzy

→ Optymalizacja kosztów

→ Widoczny sposób komunikacji

→ Bezpieczeństwo

→ Dedykowane rozwiązania dodatkowe

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!

Maty wejściowe

Mata wejściowa to produkt, który gwarantuje czystość od samego wejścia. Tekstylne maty wejściowe to trwałość i wysoka zdolność do zatrzymywania zabrudzeń. Są idealne do często uczęszczanych miejsc, takich jak wejścia, korytarze, drzwi windy i recepcje. Maty wejściowe to nie tylko mniej zabrudzeń. Spersonalizowana, mata z logo, napisem, czy grafiką jest idealna do budowania marki, identyfikacji wizualnej firmy, czy też jako oryginalna reklama na podłodze, tak produktów, jak i usług.

Oferujemy profesjonalne urządzenia do łazienek, toalet i środki czystości (art. papierowe, mydła, pasty, dozowniki). Wszechstronny wybór produktów do pomieszczeń toaletowych połączony z usługami serwisu oraz zabezpieczeniem dostaw materiałów eksploatacyjnych. Zapewnimy Państwu tak ważne teraz bezpieczeństwo, czystość i higienę.